Aktuell lokal tid her San Buenaventura, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Buenaventura? Svar: San Buenaventura (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 05:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Buenaventura tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Buenaventura info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 44 761 = 0.398‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2278 m |
| GPS-koordinater | 19° 18' 9" Nord, 98° 51' 47" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2146.2 km (1333.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7860.8 km (4884.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Buenaventura som standard by
Tid på dagen i San Buenaventura nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.398‰ MEX Befolkning



