Aktuell lokal tid her San Buenaventura, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Buenaventura? Svar: San Buenaventura (Coahuila) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Buenaventura tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| San Buenaventura info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 18 822 = 0.167‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 499 m |
| GPS-koordinater | 27° 3' 42.9" Nord, 101° 32' 56.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3009 km (1869.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6998.1 km (4348.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Buenaventura som standard by
Tid på dagen i San Buenaventura nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:35 |

= 0.167‰ MEX Befolkning



