Aktuell lokal tid her San Buenaventura, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Buenaventura? Svar: San Buenaventura (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Buenaventura tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Buenaventura info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 991 = 0.089‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2710 m |
| GPS-koordinater | 19° 15' 57.4" Nord, 99° 40' 24" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2142.2 km (1331.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7864.9 km (4887 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Buenaventura som standard by
Tid på dagen i San Buenaventura nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.089‰ MEX Befolkning



