Aktuell lokal tid her San Carlos, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Carlos? Svar: San Carlos (Tabasco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Carlos tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Carlos info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 13 054 = 0.116‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 56 m |
| GPS-koordinater | 17° 33' 8" Nord, 91° 9' 14.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1951.6 km (1212.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8055.4 km (5005.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Carlos som standard by
Tid på dagen i San Carlos nå
![]() 05:29 |
![]() |
![]() 18:35 |

= 0.116‰ MEX Befolkning



