Aktuell lokal tid her San Cristóbal de las Casas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Cristóbal de las Casas? Svar: San Cristóbal de las Casas (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Cristóbal de las Casas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Cristóbal de las Casas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 128 996 = 1.147‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2183 m |
| GPS-koordinater | 16° 43' 54.3" Nord, 92° 38' 28.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1860.4 km (1156 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8146.7 km (5062.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Cristóbal de las Casas som standard by
Tid på dagen i San Cristóbal de las Casas nå
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 18:39 |

= 1.147‰ MEX Befolkning



