Aktuell lokal tid her San Cristobal Tepeojuma, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Cristobal Tepeojuma? Svar: San Cristobal Tepeojuma (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Cristobal Tepeojuma tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Cristobal Tepeojuma info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 131 = 0.046‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1497 m |
| GPS-koordinater | 18° 43' 34.1" Nord, 98° 26' 43.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2082.2 km (1293.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7924.9 km (4924.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Cristobal Tepeojuma som standard by
Tid på dagen i San Cristobal Tepeojuma nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.046‰ MEX Befolkning



