Aktuell lokal tid her San Dionisio Ocotepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Dionisio Ocotepec? Svar: San Dionisio Ocotepec (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Dionisio Ocotepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Dionisio Ocotepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 251 = 0.047‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1689 m |
| GPS-koordinater | 16° 48' 16.5" Nord, 96° 23' 36" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1868.5 km (1161 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8138.6 km (5057.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Dionisio Ocotepec som standard by
Tid på dagen i San Dionisio Ocotepec nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 18:54 |

= 0.047‰ MEX Befolkning



