Aktuell lokal tid her San Felipe Aztatán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Felipe Aztatán? Svar: San Felipe Aztatán (Nayarit) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Felipe Aztatán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| San Felipe Aztatán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 185 = 0.046‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 17 m |
| GPS-koordinater | 22° 23' 1.5" Nord, 105° 25' 11.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2488.8 km (1546.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7518.2 km (4671.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Felipe Aztatán som standard by
Tid på dagen i San Felipe Aztatán nå
![]() 05:17 |
![]() |
![]() 18:41 |

= 0.046‰ MEX Befolkning



