Aktuell lokal tid her San Felipe Jalapa de Díaz, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Felipe Jalapa de Díaz? Svar: San Felipe Jalapa de Díaz (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:37 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Felipe Jalapa de Díaz tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Felipe Jalapa de Díaz info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 931 = 0.053‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 155 m |
| GPS-koordinater | 18° 4' 17.8" Nord, 96° 32' 6.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2009.4 km (1248.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7997.7 km (4969.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Felipe Jalapa de Díaz som standard by
Tid på dagen i San Felipe Jalapa de Díaz nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 18:57 |

= 0.053‰ MEX Befolkning



