Aktuell lokal tid her San Felipe Orizatlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Felipe Orizatlán? Svar: San Felipe Orizatlán (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Felipe Orizatlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Felipe Orizatlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 488 = 0.058‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 178 m |
| GPS-koordinater | 21° 10' 15.9" Nord, 98° 36' 26.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2354 km (1462.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7653.1 km (4755.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Felipe Orizatlán som standard by
Tid på dagen i San Felipe Orizatlán nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.058‰ MEX Befolkning



