Aktuell lokal tid her San Felipe Usila, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Felipe Usila? Svar: San Felipe Usila (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Felipe Usila tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Felipe Usila info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 063 = 0.045‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 126 m |
| GPS-koordinater | 17° 53' 11" Nord, 96° 31' 34.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1988.8 km (1235.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8018.3 km (4982.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Felipe Usila som standard by
Tid på dagen i San Felipe Usila nå
![]() 05:50 |
![]() |
![]() 18:57 |

= 0.045‰ MEX Befolkning



