Aktuell lokal tid her San Felipe, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Felipe? Svar: San Felipe (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Felipe tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Felipe info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 26 072 = 0.232‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2090 m |
| GPS-koordinater | 21° 28' 40" Nord, 101° 12' 57.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2388.1 km (1483.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7619 km (4734.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Felipe som standard by
Tid på dagen i San Felipe nå
![]() 06:02 |
![]() |
![]() 19:22 |

= 0.232‰ MEX Befolkning



