Aktuell lokal tid her San Felipe, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Felipe? Svar: San Felipe (Baja California) ligger i "PDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
San Felipe vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 19 time (r), 24 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» San Felipe tidsendringer 2026, 2027 (America/Tijuana) »
| San Felipe info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 15 386 = 0.137‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 15 m |
| GPS-koordinater | 31° 1' 28.8" Nord, 114° 50' 21.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3449.6 km (2143.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6557.4 km (4074.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Felipe som standard by
Tid på dagen i San Felipe nå
![]() 05:36 |
![]() |
![]() 19:37 |

= 0.137‰ MEX Befolkning



