Aktuell lokal tid her San Fernando, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Fernando? Svar: San Fernando (Tamaulipas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Fernando tidsendringer 2026, 2027 (America/Monterrey) »
| San Fernando info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 29 171 = 0.259‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 44 m |
| GPS-koordinater | 24° 50' 51" Nord, 98° 8' 53.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2762.8 km (1716.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7244.3 km (4501.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Fernando som standard by
Tid på dagen i San Fernando nå
![]() 05:43 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.259‰ MEX Befolkning



