Aktuell lokal tid her San Fernando, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Fernando? Svar: San Fernando (Chiapas) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Fernando tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Fernando info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 9 024 = 0.08‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 945 m |
| GPS-koordinater | 16° 52' 17.5" Nord, 93° 12' 27.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1875.9 km (1165.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8131.1 km (5052.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Fernando som standard by
Tid på dagen i San Fernando nå
![]() 05:38 |
![]() |
![]() 18:42 |

= 0.08‰ MEX Befolkning



