Aktuell lokal tid her San Francisco Chimalpa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Francisco Chimalpa? Svar: San Francisco Chimalpa (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Francisco Chimalpa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Francisco Chimalpa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 953 = 0.08‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2844 m |
| GPS-koordinater | 19° 26' 31" Nord, 99° 20' 31" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2161.7 km (1343.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7845.3 km (4874.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Francisco Chimalpa som standard by
Tid på dagen i San Francisco Chimalpa nå
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.08‰ MEX Befolkning



