Aktuell lokal tid her San Francisco de Asís, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Francisco de Asís? Svar: San Francisco de Asís (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Francisco de Asís tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Francisco de Asís info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 291 = 0.047‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1966 m |
| GPS-koordinater | 20° 35' 49" Nord, 102° 33' 49" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2290.2 km (1423 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7716.9 km (4795.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Francisco de Asís som standard by
Tid på dagen i San Francisco de Asís nå
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 19:26 |

= 0.047‰ MEX Befolkning



