Aktuell lokal tid her San Francisco Ixhuatan, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Francisco Ixhuatan? Svar: San Francisco Ixhuatan (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Francisco Ixhuatan tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Francisco Ixhuatan info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 654 = 0.05‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 19 m |
| GPS-koordinater | 16° 21' 3.9" Nord, 94° 29' 2.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1818.1 km (1129.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8189 km (5088.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Francisco Ixhuatan som standard by
Tid på dagen i San Francisco Ixhuatan nå
![]() 05:44 |
![]() |
![]() 18:46 |

= 0.05‰ MEX Befolkning



