Aktuell lokal tid her San Francisco Telixtlahuaca, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Francisco Telixtlahuaca? Svar: San Francisco Telixtlahuaca (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Francisco Telixtlahuaca tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Francisco Telixtlahuaca info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 999 = 0.08‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1723 m |
| GPS-koordinater | 17° 17' 48.6" Nord, 96° 54' 19" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1923.2 km (1195 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8083.8 km (5023.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Francisco Telixtlahuaca som standard by
Tid på dagen i San Francisco Telixtlahuaca nå
![]() 05:52 |
![]() |
![]() 18:57 |

= 0.08‰ MEX Befolkning



