Aktuell lokal tid her San Gabriel Casa Blanca, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Gabriel Casa Blanca? Svar: San Gabriel Casa Blanca (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Gabriel Casa Blanca tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Gabriel Casa Blanca info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 940 = 0.133‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 821 m |
| GPS-koordinater | 18° 9' 6.2" Nord, 97° 8' 15.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2018.3 km (1254.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7988.8 km (4964 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Gabriel Casa Blanca som standard by
Tid på dagen i San Gabriel Casa Blanca nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 19:00 |

= 0.133‰ MEX Befolkning



