Aktuell lokal tid her San Hipólito Xochiltenango, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Hipólito Xochiltenango? Svar: San Hipólito Xochiltenango (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Hipólito Xochiltenango tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Hipólito Xochiltenango info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 337 = 0.074‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2159 m |
| GPS-koordinater | 18° 56' 30.3" Nord, 97° 52' 24.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2106.1 km (1308.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7900.9 km (4909.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Hipólito Xochiltenango som standard by
Tid på dagen i San Hipólito Xochiltenango nå
![]() 05:53 |
![]() |
![]() 19:04 |

= 0.074‰ MEX Befolkning



