Aktuell lokal tid her San Ignacio Río Muerto, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Ignacio Río Muerto? Svar: San Ignacio Río Muerto (Sonora) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Ignacio Río Muerto tidsendringer 2026, 2027 (America/Hermosillo) »
| San Ignacio Río Muerto info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 358 = 0.065‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 11 m |
| GPS-koordinater | 27° 24' 59.6" Nord, 110° 14' 45" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3048.4 km (1894.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6958.6 km (4323.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Ignacio Río Muerto som standard by
Tid på dagen i San Ignacio Río Muerto nå
![]() 05:26 |
![]() |
![]() 19:10 |

= 0.065‰ MEX Befolkning



