Aktuell lokal tid her San Jeronimito, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Jeronimito? Svar: San Jeronimito (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Jeronimito tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Jeronimito info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 385 = 0.057‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 32 m |
| GPS-koordinater | 17° 34' 5.4" Nord, 101° 20' 42" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1953.4 km (1213.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8053.7 km (5004.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Jeronimito som standard by
Tid på dagen i San Jeronimito nå
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 19:16 |

= 0.057‰ MEX Befolkning



