Aktuell lokal tid her San Jerónimo Cuatro Vientos, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Jerónimo Cuatro Vientos? Svar: San Jerónimo Cuatro Vientos (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Jerónimo Cuatro Vientos tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Jerónimo Cuatro Vientos info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 36 778 = 0.327‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2322 m |
| GPS-koordinater | 19° 17' 35" Nord, 98° 50' 30" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2145.2 km (1333 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7861.9 km (4885.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Jerónimo Cuatro Vientos som standard by
Tid på dagen i San Jerónimo Cuatro Vientos nå
![]() 05:56 |
![]() |
![]() 19:09 |

= 0.327‰ MEX Befolkning



