Aktuell lokal tid her San Jerónimo de Juárez, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Jerónimo de Juárez? Svar: San Jerónimo de Juárez (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Jerónimo de Juárez tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Jerónimo de Juárez info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 7 326 = 0.065‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 19 m |
| GPS-koordinater | 17° 8' 12.3" Nord, 100° 28' 6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1905.4 km (1184 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8101.6 km (5034.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Jerónimo de Juárez som standard by
Tid på dagen i San Jerónimo de Juárez nå
![]() 06:07 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.065‰ MEX Befolkning



