Aktuell lokal tid her San Jerónimo Ixtepec, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Jerónimo Ixtepec? Svar: San Jerónimo Ixtepec (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Jerónimo Ixtepec tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Jerónimo Ixtepec info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 23 150 = 0.206‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 65 m |
| GPS-koordinater | 16° 34' 42.8" Nord, 95° 6' 8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1843.4 km (1145.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8163.7 km (5072.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Jerónimo Ixtepec som standard by
Tid på dagen i San Jerónimo Ixtepec nå
![]() 05:46 |
![]() |
![]() 18:49 |

= 0.206‰ MEX Befolkning



