Aktuell lokal tid her San Jorge Pueblo Nuevo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Jorge Pueblo Nuevo? Svar: San Jorge Pueblo Nuevo (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 06:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Jorge Pueblo Nuevo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Jorge Pueblo Nuevo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 23 107 = 0.205‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2655 m |
| GPS-koordinater | 19° 15' 15" Nord, 99° 37' 40" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2140.9 km (1330.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7866.2 km (4887.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Jorge Pueblo Nuevo som standard by
Tid på dagen i San Jorge Pueblo Nuevo nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.205‰ MEX Befolkning



