Aktuell lokal tid her San José de Gracia, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San José de Gracia? Svar: San José de Gracia (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San José de Gracia tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San José de Gracia info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 397 = 0.048‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1907 m |
| GPS-koordinater | 20° 40' 29.1" Nord, 102° 34' 11.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2298.8 km (1428.4 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7708.2 km (4789.7 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San José de Gracia som standard by
Tid på dagen i San José de Gracia nå
![]() 06:09 |
![]() |
![]() 19:26 |

= 0.048‰ MEX Befolkning



