Aktuell lokal tid her San José del Cabo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San José del Cabo? Svar: San José del Cabo (Baja California Sur) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 03:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San José del Cabo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| San José del Cabo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 48 518 = 0.431‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 16 m |
| GPS-koordinater | 23° 3' 32" Nord, 109° 41' 51.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2563.9 km (1593.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7443.2 km (4625 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San José del Cabo som standard by
Tid på dagen i San José del Cabo nå
![]() 05:32 |
![]() |
![]() 18:59 |

= 0.431‰ MEX Befolkning



