Aktuell lokal tid her San José del Castillo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San José del Castillo? Svar: San José del Castillo (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San José del Castillo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San José del Castillo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 280 = 0.091‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1548 m |
| GPS-koordinater | 20° 30' 50.6" Nord, 103° 14' 16.7" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2280.9 km (1417.3 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7726.1 km (4800.8 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San José del Castillo som standard by
Tid på dagen i San José del Castillo nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.091‰ MEX Befolkning



