Aktuell lokal tid her San José el Alto, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San José el Alto? Svar: San José el Alto (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San José el Alto tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San José el Alto info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 957 = 0.053‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2039 m |
| GPS-koordinater | 20° 39' 12.2" Nord, 100° 22' 55.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2296.4 km (1426.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7710.6 km (4791.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San José el Alto som standard by
Tid på dagen i San José el Alto nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.053‰ MEX Befolkning



