Aktuell lokal tid her San José el Vidrio, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San José el Vidrio? Svar: San José el Vidrio (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San José el Vidrio tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San José el Vidrio info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 204 = 0.046‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2623 m |
| GPS-koordinater | 19° 39' 12" Nord, 99° 23' 3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2185.2 km (1357.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7821.8 km (4860.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San José el Vidrio som standard by
Tid på dagen i San José el Vidrio nå
![]() 05:58 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.046‰ MEX Befolkning



