Aktuell lokal tid her San José Esperanza, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San José Esperanza? Svar: San José Esperanza (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San José Esperanza tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San José Esperanza info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 190 = 0.073‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2418 m |
| GPS-koordinater | 18° 51' 46" Nord, 97° 24' 22.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2097.3 km (1303.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7909.7 km (4914.9 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San José Esperanza som standard by
Tid på dagen i San José Esperanza nå
![]() 05:51 |
![]() |
![]() 19:02 |

= 0.073‰ MEX Befolkning



