Aktuell lokal tid her San José Iturbide, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San José Iturbide? Svar: San José Iturbide (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San José Iturbide tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San José Iturbide info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 16 702 = 0.149‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2105 m |
| GPS-koordinater | 21° 0' 5.5" Nord, 100° 23' 3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2335.2 km (1451 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7671.9 km (4767.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San José Iturbide som standard by
Tid på dagen i San José Iturbide nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:18 |

= 0.149‰ MEX Befolkning



