Aktuell lokal tid her San José Ixtapa (Barrio Viejo), Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San José Ixtapa (Barrio Viejo)? Svar: San José Ixtapa (Barrio Viejo) (Guerrero) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:37 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San José Ixtapa (Barrio Viejo) tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San José Ixtapa (Barrio Viejo) info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 698 = 0.077‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 14 m |
| GPS-koordinater | 17° 42' 8" Nord, 101° 37' 10" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1968.3 km (1223 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8038.8 km (4995.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San José Ixtapa (Barrio Viejo) som standard by
Tid på dagen i San José Ixtapa (Barrio Viejo) nå
![]() 06:10 |
![]() |
![]() 19:17 |

= 0.077‰ MEX Befolkning



