Aktuell lokal tid her San Juan Bautista Valle Nacional, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Juan Bautista Valle Nacional? Svar: San Juan Bautista Valle Nacional (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:37 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Juan Bautista Valle Nacional tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Juan Bautista Valle Nacional info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 701 = 0.06‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 87 m |
| GPS-koordinater | 17° 46' 31.9" Nord, 96° 18' 9.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 1976.5 km (1228.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 8030.6 km (4990 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Juan Bautista Valle Nacional som standard by
Tid på dagen i San Juan Bautista Valle Nacional nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 18:56 |

= 0.06‰ MEX Befolkning



