Aktuell lokal tid her San Juan Cosalá, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Juan Cosalá? Svar: San Juan Cosalá (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Juan Cosalá tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Juan Cosalá info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 319 = 0.056‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1536 m |
| GPS-koordinater | 20° 17' 15.2" Nord, 103° 20' 27.9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2255.8 km (1401.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7751.3 km (4816.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Juan Cosalá som standard by
Tid på dagen i San Juan Cosalá nå
![]() 06:12 |
![]() |
![]() 19:29 |

= 0.056‰ MEX Befolkning



