Aktuell lokal tid her San Juan de Abajo, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Juan de Abajo? Svar: San Juan de Abajo (Nayarit) ligger i "MST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Juan de Abajo tidsendringer 2026, 2027 (America/Mazatlan) »
| San Juan de Abajo info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 10 442 = 0.093‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 37 m |
| GPS-koordinater | 20° 48' 53.4" Nord, 105° 11' 29.5" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2314.4 km (1438.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7692.7 km (4780 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Juan de Abajo som standard by
Tid på dagen i San Juan de Abajo nå
![]() 05:19 |
![]() |
![]() 18:37 |

= 0.093‰ MEX Befolkning



