Aktuell lokal tid her San Juan de la Vega, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Juan de la Vega? Svar: San Juan de la Vega (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:35 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Juan de la Vega tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Juan de la Vega info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 14 209 = 0.126‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1777 m |
| GPS-koordinater | 20° 37' 30.8" Nord, 100° 45' 41.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2293.3 km (1425 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7713.8 km (4793.1 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Juan de la Vega som standard by
Tid på dagen i San Juan de la Vega nå
![]() 06:01 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.126‰ MEX Befolkning



