Aktuell lokal tid her San Juan de las Huertas, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Juan de las Huertas? Svar: San Juan de las Huertas (México) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Juan de las Huertas tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Juan de las Huertas info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 11 929 = 0.106‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2862 m |
| GPS-koordinater | 19° 14' 51.2" Nord, 99° 45' 30" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2140.1 km (1329.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7866.9 km (4888.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Juan de las Huertas som standard by
Tid på dagen i San Juan de las Huertas nå
![]() 06:00 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.106‰ MEX Befolkning



