Aktuell lokal tid her San Juan de los Lagos, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Juan de los Lagos? Svar: San Juan de los Lagos (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Juan de los Lagos tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Juan de los Lagos info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 45 671 = 0.406‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1742 m |
| GPS-koordinater | 21° 14' 56.1" Nord, 102° 19' 54.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2362.7 km (1468.1 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7644.4 km (4750 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Juan de los Lagos som standard by
Tid på dagen i San Juan de los Lagos nå
![]() 06:07 |
![]() |
![]() 19:26 |

= 0.406‰ MEX Befolkning



