Aktuell lokal tid her San Juan del Río, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Juan del Río? Svar: San Juan del Río (Querétaro) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Juan del Río tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Juan del Río info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 118 173 = 1.051‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1923 m |
| GPS-koordinater | 20° 23' 16.1" Nord, 99° 59' 45.8" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2266.9 km (1408.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7740.2 km (4809.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Juan del Río som standard by
Tid på dagen i San Juan del Río nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:15 |

= 1.051‰ MEX Befolkning



