Aktuell lokal tid her San Juan Huactzinco, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Juan Huactzinco? Svar: San Juan Huactzinco (Tlaxcala) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:36 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Juan Huactzinco tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Juan Huactzinco info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 687 = 0.059‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2217 m |
| GPS-koordinater | 19° 13' 56" Nord, 98° 15' 9" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2138.4 km (1328.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7868.6 km (4889.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Juan Huactzinco som standard by
Tid på dagen i San Juan Huactzinco nå
![]() 05:54 |
![]() |
![]() 19:06 |

= 0.059‰ MEX Befolkning



