Aktuell lokal tid her San Juan Tepa, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Juan Tepa? Svar: San Juan Tepa (Hidalgo) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:32 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Juan Tepa tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Juan Tepa info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 139 = 0.046‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2018 m |
| GPS-koordinater | 20° 12' 56.8" Nord, 99° 3' 57.3" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2247.8 km (1396.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7759.3 km (4821.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Juan Tepa som standard by
Tid på dagen i San Juan Tepa nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:11 |

= 0.046‰ MEX Befolkning



