Aktuell lokal tid her San Julián, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Julián? Svar: San Julián (Jalisco) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Julián tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Julián info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 12 752 = 0.113‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2067 m |
| GPS-koordinater | 21° 0' 39.3" Nord, 102° 10' 47.1" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2336.2 km (1451.6 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7670.9 km (4766.5 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Julián som standard by
Tid på dagen i San Julián nå
![]() 06:06 |
![]() |
![]() 19:25 |

= 0.113‰ MEX Befolkning



