Aktuell lokal tid her San Lorenzo Oyamel, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Lorenzo Oyamel? Svar: San Lorenzo Oyamel (Morelos) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:33 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Lorenzo Oyamel tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Lorenzo Oyamel info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 5 110 = 0.045‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2604 m |
| GPS-koordinater | 19° 26' 0.8" Nord, 99° 34' 39.4" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2160.8 km (1342.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7846.3 km (4875.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Lorenzo Oyamel som standard by
Tid på dagen i San Lorenzo Oyamel nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:12 |

= 0.045‰ MEX Befolkning



