Aktuell lokal tid her San Lucas el Grande, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Lucas el Grande? Svar: San Lucas el Grande (Puebla) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:34 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Lucas el Grande tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Lucas el Grande info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 546 = 0.076‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2315 m |
| GPS-koordinater | 19° 18' 21" Nord, 98° 28' 42" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2146.6 km (1333.8 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7860.5 km (4884.3 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Lucas el Grande som standard by
Tid på dagen i San Lucas el Grande nå
![]() 05:55 |
![]() |
![]() 19:07 |

= 0.076‰ MEX Befolkning



