Aktuell lokal tid her San Lucas Ojitlán, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Lucas Ojitlán? Svar: San Lucas Ojitlán (Oaxaca) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 08:31 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Lucas Ojitlán tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Lucas Ojitlán info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 6 043 = 0.054‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 135 m |
| GPS-koordinater | 18° 3' 41.4" Nord, 96° 23' 53.6" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2008.2 km (1247.9 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7998.8 km (4970.2 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Lucas Ojitlán som standard by
Tid på dagen i San Lucas Ojitlán nå
![]() 05:49 |
![]() |
![]() 18:57 |

= 0.054‰ MEX Befolkning



