Aktuell lokal tid her San Luis de la Paz, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Luis de la Paz? Svar: San Luis de la Paz (Guanajuato) ligger i "CST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -6) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 04:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» San Luis de la Paz tidsendringer 2026, 2027 (America/Mexico_City) »
| San Luis de la Paz info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 49 914 = 0.444‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2021 m |
| GPS-koordinater | 21° 17' 55" Nord, 100° 30' 59" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 2368.2 km (1471.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 7638.9 km (4746.6 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Luis de la Paz som standard by
Tid på dagen i San Luis de la Paz nå
![]() 05:59 |
![]() |
![]() 19:19 |

= 0.444‰ MEX Befolkning



