Aktuell lokal tid her San Luis, Mexico
Spørsmål: Hva er klokka her San Luis? Svar: San Luis (Baja California) ligger i "PDT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: -7) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Lørdag, 30. mai 2026, 07:30 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
San Luis vil bytte til vintertid på 02:00, Søndag, 01 november 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 154 dag, 18 time (r), 29 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» San Luis tidsendringer 2026, 2027 (America/Tijuana) »
| San Luis info: | |
|---|---|
| Land: | Mexico |
| Valuta: | MXN, Peso |
| Kontinent: | nord-Amerika |
| Befolkning: | ≈ 8 571 = 0.076‰ MEX Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 188 m |
| GPS-koordinater | 32° 25' 54" Nord, 116° 57' 13" Vest |
| Avstand fra * Equator: | 3606.1 km (2240.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 6401 km (3977.4 mi) |
| Språk: [*2] | Spansk/Mexico |
| AC støpsel | 127 V • 60 Hz • A,B [*3] |
Still San Luis som standard by
Tid på dagen i San Luis nå
![]() 05:41 |
![]() |
![]() 19:49 |

= 0.076‰ MEX Befolkning



